Aktualności

W tej sekcji będziemy Państwa informować na bieżąco o kluczowych wydarzeniach związanych z powstawaniem kompleksu hal produkcyjnych Mr. Garden, jak również o wszelkiej działalności powiązanej z oddaniem obiektu do użytku i o postępach w procesie rekrutacji. Przypominamy, że w pierwszym etapie firma planuje zatrudnić 300, a w perspektywie kilku lat nawet 500 osób.

Sprawdź postępy prac

Interesują Cie postępy prac na budowie? Chcesz zobaczyć jak wygląda wdrażanie tak rozległej inwestycji? W specjalnie utworzonym do tego celu...

Sprawdź postępy prac

Interesują Cie postępy prac na budowie? Chcesz zobaczyć jak wygląda wdrażanie tak rozległej inwestycji?

W specjalnie utworzonym do tego celu dziale „Etapy budowy”, mogą Państwo na bieżąco śledzić postępy prac widoczne na placu budowy w Grudziądzu. Wszyscy zainteresowani znajdą tam systematycznie tworzoną dokumentację zdjęciową obrazującą rozwój i ewolucję inwestycji. Serdcecznie zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi materiałami!

Zamknij
Ruszyła rekrutacja pracowników

Wraz z uruchomieniem serwisu ruszył również nabór pracowników - firma planuje zatrudnić 300, a w perspektywie kilku lat nawet 500 osób....

Ruszyła rekrutacja pracowników

Wraz z uruchomieniem serwisu ruszył również nabór pracowników - firma planuje zatrudnić 300, a w perspektywie kilku lat nawet 500 osób. Minimalne wynagrodzenie, na które mogą liczyć pracownicy po odbyciu okresu przygotowawczego, to 2000 zł netto. Swoje aplikacje mogą Państwo składać w sekcji "Rekrutacja", wypełniając udostępniony w tym celu formularz rekrutacyjny.

Podczas składania oferty, należy pamiętać o zamieszczeniu w nadsyłanych dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883.

Zamknij
Wystartował serwis MrGarden!

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej! MrGarden to nowy kompleks produkcyjny, powstający w strefie ekonomicznej w...

Wystartował serwis MrGarden!

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej! MrGarden to nowy kompleks produkcyjny, powstający w strefie ekonomicznej w Grudziądzu nad Wisłą (województwo kujawsko-pomorskie). 

Na stronie znajdą Państwo nie tylko ciekawe i przydatne informacje dotyczące tworzonego kompleksu hal produkcyjnych MrGarden, ale również wizualizacje inwestycji i bieżące informacje o postępach w budowie.
W sekcji z aktualnościami dostępne będą informacje o kluczowych wydarzeniach związanych z powstawaniem kompleksu, oraz wszelkiej działalności związanej z oddaniem obiektu do użytku.

Wraz z uruchomieniem serwisu ruszył również nabór pracowników - firma planuje zatrudnić 300, a w perspektywie kilku lat nawet 500 osób. Swoje aplikacje mogą już Państwo składać w sekcji "Rekrutacja", wypełniając udostępniony w tym celu formularz rekrutacyjny.

Zamknij
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij