Ruszyła rekrutacja pracowników

Aktualności

Wraz z uruchomieniem serwisu ruszył również nabór pracowników - firma planuje zatrudnić 300, a w perspektywie kilku lat nawet 500 osób. Minimalne wynagrodzenie, na które mogą liczyć pracownicy po odbyciu okresu przygotowawczego, to 2000 zł netto. Swoje aplikacje mogą Państwo składać w sekcji "Rekrutacja", wypełniając udostępniony w tym celu formularz rekrutacyjny.

Podczas składania oferty, należy pamiętać o zamieszczeniu w nadsyłanych dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Mr Garden - Grudziądz - kompleks zakładów produkcyjnych nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu