Wystartował serwis MrGarden!

Aktualności

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej! MrGarden to nowy kompleks produkcyjny, powstający w strefie ekonomicznej w Grudziądzu nad Wisłą (województwo kujawsko-pomorskie). 

Na stronie znajdą Państwo nie tylko ciekawe i przydatne informacje dotyczące tworzonego kompleksu hal produkcyjnych MrGarden, ale również wizualizacje inwestycji i bieżące informacje o postępach w budowie.
W sekcji z aktualnościami dostępne będą informacje o kluczowych wydarzeniach związanych z powstawaniem kompleksu, oraz wszelkiej działalności związanej z oddaniem obiektu do użytku.

Wraz z uruchomieniem serwisu ruszył również nabór pracowników - firma planuje zatrudnić 300, a w perspektywie kilku lat nawet 500 osób. Swoje aplikacje mogą już Państwo składać w sekcji "Rekrutacja", wypełniając udostępniony w tym celu formularz rekrutacyjny.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w dziale Polityka prywatności

Zamknij
Mr Garden - Grudziądz - kompleks zakładów produkcyjnych nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu